Duszpasterskie

 

                        Ogłoszenia  duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu

                                                                   31.03.2019

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Misje Parafialne. Czas naszego życia jest darem od Boga. Nie żałujmy więc Panu Bogu czasu na modlitwę, słuchanie Słowa Bożego i nawrócenie naszych serc. Będą one trwały do przyszłej niedzieli włącznie (od 31 marca do 7 kwietnia br.). Plan Misji Parafialnych i spowiedzi wywieszony jest w gablocie.
  2. W środę o godz. 17.00 zbiórka ministrantów.
  3. W czwartek próba scholii o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  4.  W ramach miejskiej corocznej Drogi Krzyżowej w najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie miało miejsce podczas procesji na cmentarz. W Złotym Stoku  rozpoczynamy w kościele  po Mszy św. o godz. 18.00. Idziemy ulicą Wąską w kierunku cmentarza zakończenie przed krzyżem na cmentarzu. W ten piątek w każdej miejscowości będzie jedyna Droga Krzyżowa powiązana z procesją na cmentarz. W tym dniu tego nabożeństwa nie będzie na „Pustelniku”.  Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej parafii i przedstawicieli różnych grup społecznych. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali, w każdą Niedzielę w Złotym Stoku  o godz. 17.15.
  5. W przyszłą niedzielę 7 kwietnia w kościele będą  sprzedawane  palmy wielkanocne przygotowane przez Klub Seniora cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na zakup okien do kaplicy św. Anny na Pustelniku. Każdy z nas, może stać się fundatorem tych okien. 
  6. W przyszłą I sobotę miesiąca odwiedziny chorych razem z misjonarzem od godz. 8.00.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać I niedzielę miesiąca zmiana Tajemnic Żywego Różańca i adoracja po Mszy św.
  8. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy. Do nabycia, „Niedziela”, „Gość Niedzielny” za tydzień nowy numer „Złotego Dzwonu”. Do nabycia są świece pascha liki oraz inne akcesoria wielkanocne.

Zapowiedzi przedmałżeńskie

       III   

Mariusz Łukasz Majerczyk kawaler, zam. Ząbkowice

Karolina Marchlewicz  panna, zam. Ząbkowice

      III

Dawid Zaręba kawaler, zam. Wrocław

Katarzyna Kołodziej panna, zam. Wrocław