Pożegnanie Księdza Proboszcza!

ks.JĂłzef 264W niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego, nie tylko niebo płakało. Oczy pełne łez wypełniły wielu naszych parafian, którzy uczestniczyli we Mszy św. dziękczynnej, za 8 pięknych lat, proboszczowania przez ks. Józefa Siemasza.  Eucharystii koncelebrowanej przewodniczył ks. Kanonik Józef Siemasz, wraz z księdzem Dziekanem Wojciechem Dąbrowskim jak i naszym parafialnym ks. Domanikiem Wargackim.

Homilię wygłosił ks. Dziekan, podkreślając zasługi ks. Józefa. Natomiast słowo wdzięczności wypowiedzieli ks. wikary Piotr Ochoński, Burmistrz Miasta Pani Grażyna Orczyk wraz z przewodniczącym Rady Gminy Panem Waldemarem Wieją, Dyrektor Samorządowego Zespołu Szkół w Złotym Stoku Pani Agata Pawłowska – Król oraz przedstawiciele wszystkich grup parafialnych.

Księże Józefie – ZA WSZYSTKO COŚ UCZYNIŁ DZIĘKUJEMY!!!!

ks.JĂłzef 245ks.JĂłzef 261ks.JĂłzef 272ks.JĂłzef 354ks.JĂłzef 349ks.JĂłzef 439ks.JĂłzef 408ks.JĂłzef 410ks.JĂłzef 408ks.JĂłzef 385DSC01276ks.JĂłzef 432DSC01273

 

Komentowanie zamknięte.