Rejonowe Spotkanie Domowego Kościoła

IMGP1558W trzecią niedzielę adwentu, naszą parafię nawiedzili członkowie Kościoła Domowego
– rejon Kłodzko. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11.00 – Mszą świętą, której przewodniczył, proboszcz ks. kanonik Józef Siemasz. Po Eucharystii, dalsza część spotkanie przebiegała na plebani. Był czas na wspólny posiłek, później ks. Piotr Ochoński, wygłosił konferencje pt. „Duch Święty – dawcą jedności braterskiej”, po której uczestnicy podzieleni w grupach, zastanawiali się nad znaczeniem Mszy św., w życiu rodziny.

Spotkanie zakończyło się wspólnym podsumowaniem i modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia.

Uczestnicy wyrażają wdzięczność kapłanom: ks. Proboszczowi Józefowi Siemasz i ks. wikaremu Piotrowi Ochońskiemu- opiekunowi grupy, Teresie i Andrzejowi Kościółek a także wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by to spotkanie radośnie i owocnie przebiegło.

IMGP1499IMGP1503IMGP1505IMGP1514IMGP1531IMGP1539IMGP1546 (1)IMGP1559IMGP1540

Komentowanie zamknięte.