Babie Lato 2022

Zapraszamy i zapowiadamy

10 września 2022 roku w sobotę

kolejneBabie Lato”

„Babie Lato”Anno Domini 2022 będzie organizowane przy CKiP w Złotym Stoku. Odbędzie dzień sportu, będą różne pokazy, muzyka, zabawa, loteria i coś do jedzenia (ciasto i inne smakołyki oraz napitki). Zbieramy na remont „Pustelnika”. Tak niewiele potrzeba, aby dokończyć wnętrze tej kaplicy i dokonać otwarcia.

Proszę już dziś o pomoc i zaangażowanie: o upieczenie ciast, o przynoszenie fantów na   loterię (na plebanię), o pomoc w   organizowaniu tego przedsięwzięcia. Potrzebujemy pomocy i obstawy przy stoiskach – np. przy grillu.

Spotkania dla chętnych do organizacji już od tej  niedzieli o godz. 19.00 na plebanii
lub – jeśli chcesz pomóc – zadzwoń na parafię (tel.  728175124).

Szczęść Boże!

Komentowanie zamknięte.