Festyn X Babie Lato

9 września 2017 o godzinie 15.30, w Parku Miejskim w Złotym Stoku, rozpoczął się festyn „X Babie Lato”. Przy ładnej pogodzie, nasi parafianie prezentowali swoje zdolności. Swój talent ukazali: dzieci z przedszkola Bajka w Złotym Stoku, dzieci z przedszkola Zielona Dolina w Mąkolnie, Weronika Krzysztofczyk, Anna Sibińska, zespół ludowy Ożaranki, zespół ludowy Dziewiętliczanki, Chór Złoty Potok, grupy taneczne – Żaba Dance – Turbo Dance – Show Dance.  Następnie do tańca przygrywał Kazimierz Wrona ze Złotego Stoku. Punktualnie o godz. 19.00, rozstrzygnięto loterię, losując nagrody główne, ufundowane przez naszych sponsorów.

Obok pokazów artystycznych, można było poczęstować się różnymi smakołykami, przygotowanymi przez naszych parafian.

Dochód z festynu, zostanie przeznaczony na remont kaplicy św. Anny i kościoła św. Trójcy.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc w przygotowaniu tegorocznego Festynu. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy pod adresem: Burmistrz Miasta i Gminy Złoty Stok Pani Grażynie Orczyk, dyrektor CKiP Pani Aleksandrze Wąsowicz, dyrektor Kopalni Złota Pani Elżbiecie Szumskiej i wszystkim ludziom dobrej woli. Dziękujemy także Panu Robertowi Jurasz, za przekazanie zdjęć.

Jpeg02JpegJpeg05JpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpeg