DRODZY PARAFIANIE I GOŚCIE

bn2010

Jest taki wieczór, jest taka Noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wieczór, kiedy gasną spory i znika nienawiść. Wieczór, gdy łamiemy się opłatkiem i składamy sobie życzenia. W jedyną Noc. Noc Bożego Narodzenia jako duszpasterze składamy Wam kochani parafianie i przybyli Goście z serca płynące życzenia; Zdrowia, obfitych łask płynących z błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus i Jego Niepokalanej Matki. Spokoju, serdeczności, uśmiechu zaufania do siebie. Życzymy aby Chrystus stawał się towarzyszem naszych ludzkich dróg w Nowym Roku Pańskim 2017.

Duszpasterze; ks. Paweł Paździur – proboszcz

Ks. Piotr Listwan – wikariusz